محل تبلیغات شما

مبلمان اداری در واقع به مجموعه ای از میزها و صندلی ها و امکانات دیگر گفته می شوند. در واقع این امکانات با توجه به قسمت های مختلف اداره از جمله اتاق کنفرانس، کارکنان، سالن انتظار، اتاق مدیریت و سایر قسمت ها انواع مختلفی را در بر می گیرند.انواع مبلمان اداری

  • انواع میز اداری: 

    میز اداری با توجه به فضای اداره، طراحی و شکل محیط انواع مختلفی دارند. برای محیط های اداره ای که فضای کمتری دارند، میزهای خاصی وجود دارد که به صورت ترکیبی، با طراحی خاص و انحنایی که دارند، فضای کمتری را اشغال می کنند.

  • انواع صندلی اداری: صندلی ها نیز از انواع مبلمان اداری هستند که برای کارمندان و مدیرانی که زمان زیادی را در طول زندگی خود مشغول به کار پشت میزی هستند نقش مهمی دارند. با توجه به فضای کوچک اداره 

    صندلی اداری می توانند از نظر حجم و امکانات کوچکتر و کمتر باشند. اما به طور کلی برای اداره های کوچک نیز انواع صندلی های کارمندی و مدیریتی معمولی استفاده می شود.

  • فایل ها و کتابخانه ها: این وسایل نیز مثل میزها برای اداره های کوچک به صورت فشرده، ترکیبی و جمع شونده می باشند. این وسایل برای نگهداری پرونده ها، اسناد و مدارک دولتی، اداری و خصوصی و سایر مدارکی که نیاز به نگهداری از آنها هست بکار می رود.

  • دیوارکوب

  • کانتر و ویترین

  • شلف ها و طبقه دیواری ها : این وسایل یکی از مهمترین وسایلی هستند که در فضای خالی محیط اداری روی دیوارها نصب می شوند و می توانند حجمی مناسبی از مدارک و اشیاء تزئینی را روی خود نگه دارند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی