محل تبلیغات شما

اندازه استاندارد سرویس خواب در دکوراسیون اتاق خواب

سرویس خواب‌ ها دارای اندازه‌های استاندارد هستند که برای مدل‌های مختلف این ابعاد متفاوت است. در انتخاب سرویس خواب مناسب برای اتاق خواب، داشتن ابعاد استاندارد موجب می شود که در چیدمان دکوراسیون خود آسوده خاطر باشید. از طرفی اگر بخواهید اتاق یا منزل خود را تعویض کنید به مشکل برخورد نخواهید خورد. 

اندازه استاندارد تخت خواب در کشور های مختلف متفاوت است که دلایل زیادی دارد. مهمترین دلیل آن میزان تزیینات روی قاب تخت خواب و اندازه تشک است. سرویس خواب مستطیل شکل رایج ترین نوع تخت خواب است اما امروزه تخت خواب‌ های دایره ای شکل نیز در بازار رواج دارد.

تخت خواب ام دی اف


ابعاد و اندازه سرویس خواب استاندارد

سرویس خواب دارای طول، عرض و ارتفاع بوده که دارای اندازه های متفاوتی هستند. اندازه استاندارد سرویس خواب در 

محصولات خانگی آریاکو دارای مقادیر متفاوتی است که با توجه به کاربرد آن به انواع زیر تقسیم می شوند:

  • تخت خواب کودک: طول 140، عرض 60 و ارتفاع 35 سانتی متر ابعاد استاندارد تخت خواب کودک است.

  • تخت خواب یک نفره: طول 200، عرض 90 و ارتفاع 35 سانتی متر، اندازه استاندارد سرویس خواب تک نفره است. البته تخت خواب تک نفره با عرض های 100 و 120 سانتی متر نیز موجود هستند که می توان متناسب با جثه خود آن ها را انتخاب کرد.

  • تخت خواب یک و نیم نفره (دوقلو): اگر فردی چاق یا قد بلند است یا حتی تحرک زیادی در خواب دارد، نیاز به تخت دوقلو با طول 200 و عرض 140 سانتی متر دارد.

  • تخت خواب دو نفره کویین (Queen): اندازه استاندارد سرویس خواب دونفره مدل کویین برابر طول 200، عرض  160 و ارتفاع 40 تا 50 سانتی متر است. این تخت علاوه بر اختصاص دادن فضای زیاد به افراد، فضای زیادی را در اتاق خواب اشغال نکرده و از همین رو طرفداران زیادی دارد.

ابعاد استاندارد سرویس خواب

باید گفت ابعاد سرویس خواب در طراحی دکوراسیون اتاق خواب و کاربرد آسوده کاربران از اتاق و تخت خواب بسیار مهم است. در انتخاب ابعاد سرویس خواب باید تمامی عوامل را در نظر گرفته و سپس اقدام کرد. برای مثال تخت خواب بزرگ راحتی شما را تضمین کرده اما ممکن است تمام فضای اتاق را گرفته و رفت و آمد را برای شما سخت کند. پیش از 

خرید سرویس خواب عواملی وجود دارد که باید آنها را مدنظر قرار داد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی